Pěnovací prodloužení ST-72-600 2,3 - 20 L (1/4") - žluté


Pěnovací prodloužení ST-72 ve žluté barvě se vzduchovým injektorem a nerezovou trubicí. Izolace ST-9.1 s postranní rukojetí. Vhodné pro vysokotlaké stroje s průtokem do 20 l/min. Připojovací závit: 1/4" vnější. Max. pracovní tlak: 250 barů. Max. teplota přiváděné vody: 80°C. Délka nástavce: 600 mm. Velikost trysky: 2.3 mm.

Cena bez DPH : 3 466,-
Cena s DPH : 4 194,-
Na dotaz
Výrobce: R+M Suttner R+M Suttner
Kód produktu: 200072510
Záruka: 24 měsíců


Hustá aktivní pěna pro bezdotykové mytí na velké ploše!

Pěnovací prodloužení ST-72 ve žluté barvě se vzduchovým injektorem, nerezovou trubicí, ergonomicky tvarovanou boční rukojetí a s provzdušněným madlem s izolací ST-9.1 o délce 380 mm.

Vlastnosti výrobku:

  • vhodné pro vysokotlaké stroje s průtokem do 20 l/min
  • připojovací závit: 1/4" vnější
  • max. pracovní tlak: 250 barů
  • max. teplota přiváděné vody: 80°C
  • celková délka nástavce: 600 mm
  • velikost trysky: 2.3 mm

Ventil a sací hadice na přisávání chemie není součástí dodávky, nutno objednat zvlášť!

Ve spojení s vysokotlakou pistolí, vysokotlakým čisticím strojem a sacím ventilem se sací hadičkou umožňuje rovnoměrné nanášení čisticích prostředků nebo dezinfekčních prostředků ve velkém prostoru. Konstrukce z nerezové oceli je ideální pro potravinářské aplikace. Hustá pěna se vytváří, když vzduch proudí skrz ventilované pouzdro vstřikovače a mísí se s vodou a pěnivým čisticím prostředkem. Odolnější než konvenční pěna, mokrá pěna umožňuje efektivnější využití chemikálie!

Výhodou je, že nejste omezeni velikostí nádoby, jako u běžných injektorů s 1-2 litrovou nádobkou. Chemii můžete přisávat přímo z velkého kanystru nebo zásobníku na pěnivý čisticí / desinfekční prostředek a tím pádem je možné nanést aktivní pěnu pro bezdotykové mytí na velkou plochu bez nutnosti přerušení práce.

 

Tip: Ventil a sací hadice na přisávání chemie není součástí dodávky, nutno objednat zvlášť! Oslovte naše obchodní zástupce osobně, telefonicky nebo emailem. Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho nejlepšího řešení přímo pro Vás!

Délka trubice 600 mm
Hmotnost 850 g
Max. pracovní tlak 250 barů
Max. průtok 20 l/min
Max. teplota přiváděné vody 80 °C
Velikost trysky 2.3
Výstup 1/4"/product-action/increment-product-view-count?productId=1765