Kränzle nerezový nástěnný držák na trysky a příslušenství

nové

Novinkou od výrobce Kränzle pro rok 2022 je profesionální nástěnný držák na trysky a další příslušenství pro vysokotlaké stroje. Pojme až 7 kusů nástavců s příslušenstvím. Držák je vyroben z nerezové oceli. Dodáván se spojovacím materiálem. Ideální pro prostorově úsporné uložení příslušenství s rychlovýměnným trnem D12 nebo závitovým šroubením M22x1,5.

Cena bez DPH : 1 236,-
Cena s DPH : 1 496,-
Na dotaz
Výrobce: Kränzle Kränzle
Kód produktu: 129500
Záruka: 24 měsíců


Nástěnný držák příslušenství

Vyrobenný z nerezu, pojme až 7ks příslušenství, použitelný pro rychlovýměnné trny i pro šroubení M22x1,5!

Novinkou od výrobce Kränzle pro rok 2022 je profesionální nástěnný držák na trysky a další příslušenství (nástavce s tryskami, mycí kartáče, košťata atd.) pro vysokotlaké stroje. Pojme až 7 kusů nástavců s příslušenstvím. Držák je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli. Dodáván se spojovacím materiálem. Ideální pro prostorově úsporné uložení příslušenství s rychlovýměnným trnem D12 nebo se závitovým šroubením M22x1,5.

Rozměry (D x Š x V) mm : 300 x 50 x 70

Hledání je u konce:

Bez správného příslušenství jsou dokonalé výsledky čištění jen stěží možné. Abyste měli veškeré náčiní vždy po ruce a neztratili o něm přehled, nabízí Kränzle vhodný držák pro každý požadavek. Jsou kompatibilní s kompletním sortimentem příslušenství Kränzle - také pro příslušenství se závitovým připojením M22.

Poznámka: Nástavce s tryskami a další příslušenství není součástí dodávky!

/product-action/increment-product-view-count?productId=3309