Kränzle nerezový nástěnný držák na pěnový injektor

nové

Novinkou od výrobce Kränzle pro rok 2022 je profesionální nástěnný držák na pěnovací injektor pro vysokotlaké stroje. Pojme 1x pěnovač s 1 nebo 2 litrovou nádobkou. Držák je vyroben z nerezové oceli. Dodáván se spojovacím materiálem. Ideální pro prostorově úsporné uložení pěnového injektoru.

Cena bez DPH : 657,-
Cena s DPH : 795,-
Na dotaz
Výrobce: Kränzle Kränzle
Kód produktu: 129501
Záruka: 24 měsíců


Nástěnný držák pro pěnový injektor

Vyrobenný z nerezu, pojme 1 i 2 litrový pěnovač!

Novinkou od výrobce Kränzle pro rok 2022 je profesionální nástěnný držák na pěnovací injektor pro vysokotlaké stroje. Velká prohlubeň pro praktické upevnění pěnového injektoru. Pojme 1x pěnovač s 1-litrovou nebo 2-litrovou nádobkou. Držák je vyroben z nerezové oceli. Dodáván se spojovacím materiálem. Ideální pro prostorově úsporné uložení pěnového injektoru s rychlovýměnným trnem D12 nebo se závitovým šroubením M22x1,5.

Rozměry (D x Š x V) mm : 80 x 70 x 70

Hledání je u konce:

Bez správného příslušenství jsou dokonalé výsledky čištění jen stěží možné. Abyste měli veškeré náčiní vždy po ruce a neztratili o něm přehled, nabízí Kränzle vhodný držák pro každý požadavek. Jsou kompatibilní s kompletním sortimentem příslušenství Kränzle - také pro příslušenství se závitovým připojením M22.

Poznámka: Pěnový injektor Kränzle není součástí dodávky!

/product-action/increment-product-view-count?productId=3310