Kränzle krátký nástavec s regulací bez trysky, vnitřní závit 1/4, 180 mm (D12)

nové

Kränzle krátký nástavec s regulací pomocí otočného kohoutu a možností přisávání chemie o celkové délce 180 mm, s rychlospojkovým trnem D12. S pojistkou proti protáčení.

Cena bez DPH : 990,-
Cena s DPH : 1 198,-
Na dotaz
Výrobce: Kränzle Kränzle
Kód produktu: 132051
Záruka: 24 měsíců


Krátký nástavec s regulací, bez trysky, s rychlospojkovým trnem D12

Kränzle krátký nástavec s regulací za pomoci otočné matice a možností přisávání chemie nebo zvýšení vodního výkonu o celkové délce 180 mm, s rychlospojkovým trnem D12 - rychlé, snadné a vždy spolehlivé spojení bezpečnostní vypínací pistole s čisticím nástavcem! S pojistkou proti protáčení. Čisticí nástavce a příslušenství vybavené pojistkou proti přetočení lze zaaretovat v šesti různých polohách tak, aby se neotáčely. 

Trysku je nutné objednat zvlášť, dle Vašich požadavků, parametrů a výkonu vysokotlakého čisticího stroje, není součástí dodávky! Nabídku samostatných trysek naleznete ZDE.

Díky regulačnímu prvku na konci nástavce měníte plynule jednoduchým otočěním množství vody a pracovní tlak. Při snížení tlaku a zvýšení objemu vody se otevře nízkotlaký chemický injektor (který musí být namontován na vysokotlakém stroji) pro přisávání chemie a čisticích prostředků. Pokud nepotřebujete přisávat chemii (nebo to Váš vysokotlaký stroj neumožňuje) můžete jen jednoduše snížit tlak pro více oplachování a vysoký vodní výkon. Tím pádem je možné dosáhnout vysokého účinku vyplavování.

Připojení k vysokotlaké pistoli:

  • násuvná rychlospojka u pistole a rychlospojkový trn D12 / bajonet WAP u nástavce s regulací

 

Tato kanalizační hadice je vhodná pro připojení k vysokotlaké pistoli Kränzle M2000 a Starlet 2 s násuvnou rychlospojkou D12.

M2000:                                                               Starlet 2:Kränzle katalog od 2019 Celkový katalog profesionální čistící techniky Kränzle platný od roku 2019. 92 stran.
/product-action/increment-product-view-count?productId=3099